Veure nova equipació de la secció i consulta de talles

INICI ENTRENAMENTS CLUB NATACIÓ BADALONA. Temporada 2019-2020

En els documents adjunts podreu trobar les dates d’inici de temporada i els horaris.

Per agilitzar els tràmits us podeu baixar el document de sol·licitud de llicència, omplir-lo i fer-lo arribar al Club.

CLUB NATACIÓ BADALONA.

RESULTATS GENERALS NEDADOR COMPLET
17 i 18 de Novembre de 2018 – CNB

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CALENDARI TEMPORADA 2019-2020

Natació – Convocatòries

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA
1a Jornada pre-benjamins
3a Jornada Benjamins

CLUB NATACIÓ ALELLA
Dissabte 21 de desembre

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA
ENTRENAMENT 6-7-8 DECEMBRE

CLUB NATACIÓ MONTJUÏC

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA
TROFEU TARDOR ABS-JUN-INF

Dissabte 30 de Novembre
CLUB NATACIÓ CALDES

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA
ENTRENAMENT

Dissabte 23 de Novembre
CLUB NATACIÓ MONTJUÏC

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA
2a JORNADA LLIGA BENJAMINA

Dissabte 23 de Novembre
CLUB NATACIÓ BADALONA

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA
TROFEU NEDADOR COMPLERT – SOCIALS

Dissabte i Diumenge 16 i 17 de Novembre
CLUB NATACIÓ BADALONA

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA
ENTRENAMENT 9 DE NOVEMBRE

Dissabte 9 de Novembre
CLUB NATACIÓ MONTJUÏC

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA
JORNADA BAIXA REGULACIÓ
PRE-BENJAMÍ

Dissabte 9 de Novembre
CABRERA DE MAR

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA
2a JORNADA LLIGA ABS-JUN-INF

Dissabte 26 d’octubre
CN CALDES

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA
COPA CATALANA ABS-JUN-INF

Dissabte i Diumenge 19-20 d’octubre
CN BARCELONA

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA
1a JORNADA LLIGA BENJAMINA

Dissabte  19 d’octubre
CN CALELLA

CLUB NATACIÓ BADALONA.

CONVOCATÒRIA C.N. BADALONA
CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUS – MANRESA

Dissabte i Diumenge 26-27 d’octubre
CN Minorisa (Manresa)

CLUB NATACIÓ BADALONA.

 CONVOCATÒRIA
1ª JORNADA LLIGA ABS-JUN-INF FONS I ESTILS 

Dissabte i Diumenge 5 i 6 d’octubre
Lloc: CLUB NATACIÓ BADALONA

CLUB NATACIÓ BADALONA.

HORARIS ENTRENAMENTS ESTIU 2019

Nous horaris: actualitzat  12/06/19

Organigrama

Vocal de natació:

Vanessa González

Entrenadors Escola de Natació:

Ruben Martínez
Pau Solà
Carlos Gimeno (Responsable Escola)

Entrenadors Equip Benjamí:

Ruben Martínez
Pau Solà

Entrenador Aleví:

Jonathan Gómez

Equip Infantil, Júnior i Absolut:

Carlos Gimeno

Preparador Físic:

Martín Cardone

e-mail contacte:

Escola de Natació: natacio@cnbadalona.cat

2017 2018 1ª CALENDARIO MODIFICADO PROVISIONAL

Us presentem el calendari provisional per a la present temporada 2017/2018. Us recordem que les dates i els llocs de competició poden patir variacions que ja us anirem comunicant.

Horaris: Tots els dies de dilluns a divendres

Escola any 2010: de 17:30 a 18:30

Prebenjamins any 2009: de 17:30 a 18:30

Prebenjamins any 2008: de 17:30 a 18:30

Benjamins any 2007: de 17:30 a 18:30

Benjamins anys 2006: de 18:00 a 19:15

Alevins any 2005: de 18:00 a 19:15

Alevins 2004 (grup Johnny): de 18:00 a 19:15

Alevins 2004 (grup Carlos) de 19:00 a 21:00

Infantils, júnior i absoluts: de 19:00 a 21:00

Notícies de la secció

El nostre nedador Popy, posa fi a la temporada amb uns altres grans èxits

En Popy posa punt i final a la temporada d’aigües obertes amb uns altres dos grans èxits Marnaton Big Swim 20 quilòmetres , 5è classificat general 1r en categoria sense neoprè Radikal Ocean52 de 7000 metres, 2n classificat categoria +50  

Campionat d’Europa de Triatló distància Sprint

Aquest dissabte 27 de Juliol tindrem l’orgull de tenir al nostre entrenador i triatleta del Club, Jordi Garcia Gràcia competint al Campionat d’Europa de triatló distancia Sprint que es celebra a la ciutat Rusa de Kazán Aquesta participació es la consecució a una gran temporada realitzada per en Jordi. Excel.lents resultats defensant els colors del […]

Campionat de Catalunya de Natació Infantil

Els passats dies 5-6-7 de Juliol, el nostre equip infantil va competir en els Campionats de Catalunya a Tarragona. Oscar Sánchez, va aconseguir la medalla de plata en la prova de 50 metres braça amb un temps de 31’’34. Satisfets del treball tots els nostres nedadors/es: Carla Nájera, Mireia Gotzens, Victoria Gómez, Iría López, Oscar Sánchez, Izan Tórrico, Iker Expósito i Pau […]

Travessia del Port del El Masnou i a la Travessia de Tossa de Mar

Aquest diumenge alguns dels nedadors del grup d’aigües obertes han estat representant el nostre club a la travessia del Port del El Masnou i a la Travessia de Tossa de Mar.   Menció especial a la Verónica, 1a classificada de la categoria femenina M40 a la prova de 600 metres i 3a a la de […]